Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 !!!! In Atentia Voastra !!!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
S3nz0r

S3nz0r


Mesaje : 16
Data de înscriere : 24/01/2008
Varsta : 34
Localizare : In Pizdish !

!!!! In Atentia Voastra !!!! Empty
MesajSubiect: !!!! In Atentia Voastra !!!!   !!!! In Atentia Voastra !!!! Icon_minitimeVin Feb 29, 2008 4:06 am

deci...dupa cum spunea si quit....sa se faca curatzenie printre admini/sloturi bla bla bla etc.......s`a deschis un topic...s`a postat akolo..dar vad ca nimeni nu actionaeaza !!!! eu zik sa stergeti topicu respectiv.....sa facem unul nou...sa propunem candidatii...si sa dam drumu la vot....evident doar clanul aLk.....si sa se dea un anumit timp..sa zik o saptamana..desi e mult....dar ma rog.....iar dupa o saptamana ...facem o statistica ceva...afisam si pe forum rezultatele...si scoatem adminele/sloturile respective !!! Multzumesc....astept reply`uri !! sau daca aveti voi alte idei mai bune...va ascult !
Sus In jos
Lupul singuratic




Mesaje : 21
Data de înscriere : 21/03/2008
Varsta : 31
Localizare : Rm. Valcea

!!!! In Atentia Voastra !!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!! In Atentia Voastra !!!!   !!!! In Atentia Voastra !!!! Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 11:21 pm

Da sunt de acord cu u Smile
Sus In jos
K.G.B.AnG3Lo

K.G.B.AnG3Lo


Mesaje : 57
Data de înscriere : 15/01/2008
Varsta : 36
Localizare : Craiova

!!!! In Atentia Voastra !!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!! In Atentia Voastra !!!!   !!!! In Atentia Voastra !!!! Icon_minitimeMier Mar 26, 2008 1:02 am

total de acord dar acum k s-a ichis serverul..asta nu cred k este o urgenta sau ceva primordial!!!ce rau imi pare k s-a inchis..abia astept sa se deschida la loc!!!! Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





!!!! In Atentia Voastra !!!! Empty
MesajSubiect: Re: !!!! In Atentia Voastra !!!!   !!!! In Atentia Voastra !!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
!!!! In Atentia Voastra !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: RECLAMATII :: Sugestii/Reclamatii Admini-
Mergi direct la: